<span>Tehniskais aprīkojums</span>
Tehniskais aprīkojums

Sabiedrība Gulfstream Oil vienmēr ir piešķīrusi primāro nozīmi degvielas kvalitātes kontrolei, kas ir tieši saistīts ar sabiedrības tehnisko aprīkojumu. Šī iemesla dēļ jau 1993. gadā ir uzsākti degvielas noliktavas modernizācijas un rekonstrukcijas sagatavošanas darbi, kā arī tiek iegādātas starptautiskām normām un standartiem atbilstošas degvielas uzpildes mašīnas.

2004. gada sākumā ekspluatācijā tika nodota jauna degvielas noliktava, kas ir paredzēta aviācijas degvielas pieņemšanai, glabāšanai un izsniegšanai. Degvielas noliktava ir projektēta un izbūvēta atbilstoši mūsdienīgam standartam, ko izstrādājušas tādas vadošās gaisa kuģu uzpildes pakalpojumu jomā darbojošās degvielas sabiedrības kā BP, Chevron, Shell, Statoil, Total.

Gaisa kuģu uzpildes procedūrā tiek izmantots jauns, moderns aprīkojums — aviācijas degvielas uzpildes mašīnas, aprīkotas ar mūsdienīgu filtrēšanas sistēmu, kas atbilst mūsdienās aviācijā pieņemtiem standartiem un nodrošina degvielas tīrību, tādējādi nodrošinot drošu lidošanu.

hd film izle">hd film izlewww.sansursuzfilmizle.com
online film izle">online film izlevkfilmizle.com
masaj">masajwww.masajsalonu.tv
sarki sozu">sarki sozuwww.sarkisozleri.tv
jigolo">jigolowww.jigolobul.net
seo">seowww.istanbulseo.com.tr